Atak bólu kręgosłupa u 21-latka

Witam, Kilka dni temu gdy wstałem z łóżka odczułem nagły silny ból kręgosłupa w okolicy mniej więcej dolnej części łopatek. Musiałem się położyć i ból unieruchomił mnie na cały dzień. Nie podnosiłem niczego cieżkiego, po prostu schyliłem się po klucze. Kilka dni później ból minął i byłem w pełni sprawny lecz dostrzegłem pewną zmianę , ponieważ w tym miejscu pojawił się mały obrzęk ( tak jakby wystawała mi kość ) Czy jest się czym martwić jeżeli ból minął?

Magdalena StusiĹska

Jeżleli ból był tak intensywny że nie mógł Pan wstać z łóżka lepiej udac się do lekarza i wykonać kontrolne badania.