Atak skurczu i padaczka

mam pytanie moja mama ma ajschajmera i niedawno dostała ataku skurczu czyli jak lekarz stwierdził padaczkev czy moze sie jej to powtuzyc? i teraz mi cały czas spi mam jej przez lekarza podpiac kroplowke czy nie podawac srodkow uspokajajacych ale ona bez nich jest nadpodudliwa co mam robic?

Aleksander Ropielewski

Nie wiem jakie środki są obecnie stosowane aby móc doradzić jego zamianę lub modyfikację dawki. Padaczka może objawiać się w opisany przez Pani sposób. Aby ustalić bezpiczene i właściwe leczenie sugeruję kontakt z neurologiem. Niestety bez dodatkowych informacji nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi.