Ataki bolących wzdęć a stosowanie leków

Witam, od czasu do czasu mam napady ataki bardzo bolacych wzdec ktore mijaja po kilku godzinach lub zazyciu gavisconu towarzyszy temu bol w prawym boku , wyproznienia sa rozne od zaparc (b.rzadko)do luznych ale raczej sa w normie.Prowadze bardzo zdrowy tryb odzywiania jestem wegetarjanka nie przyjmuje produktow odzwierzecych w tym nabialu (serow jogurtow twarogow mleka)Dziekuje za porade pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane nieprawidłową dietą. Nie można wykluczyć chorobowego podłoża dolegliwości. Warto udać się na wizytę do lekarza.