Ataki bólu pęcherzyka żółciowego

Witam 2 dni temu dokładnie w niedzielę o godz: 20.00 dostałam atak woreczka żółciowego ból trwał prawie 6 godz: po lekach rozkurczowych i przeciwbólowych ból ustał ale teraz po prawej stronie przy chodzeniu odczuwam lekkie pobolewanie nie wiem czy po takim ataku tak bywa bo jak miałam pierwszy atak to miałam podobnie co mogę zażywać aby to ustąpiło proszę o poradę,,,,z góry dziękuję,,,,,

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane przebytym atakiem bólu. Zastosowanie leków rozkurczowych oraz przeciwbólowych powinno przynieść ulgę.