Ataki paniki po operacji thyreoidectomii

Witam 10 lat temu przeszlam operacja thyreoidectomi. Niestety od tamtej pory cierpie na ataki paniki, gdyz zaraz po operacji jeden z mlodych lekarzy powiadomil mnie, ze moze mi grozi can zawal serca I mam go powiadomic jak sie zacznie dos dziac, czym bardzo mnie wystraszyl. Moje pytanie jest jak skutecznie przeciwdzialac chorobom serca? Jaka dieta? Ile I jaki wysilek fizyczny? Jakie badania prewencyjne (EKG, Osluchowe)?

oprocz technikali nalezy wyleczyc wzorzec psychologiczny.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza