Badania CRP i bazocytów u 19-latki

białko ostrej fazy -crp wynik badania >1,0 mg/l liczba bazocytów 0,03 x10 do3/ul co oznaczaja takie wyniki u 19 latki inne badania w normie

Renata GrzechociĹska

Witam.
Nie podała Pani norm obowiązujących w laboratorium.
Jeżeli CRP jest podwyższone, może to świadczyć o infekcji na podłożu bakteryjnym, pasożytniczej. Podwyższone bazocyty wskazują na infekcję, stany alergiczne, bądź inną patologię.
Pozdrawiam