Badanie poziomu CRP i Hashimoto

Witam. Mam 22 lata, jestem chora na Hasimoto i miałam podwyższone wyniki wątrobowe(117 alt), teraz jest w porządku. Porobiłam ostatnio badania i w CRP wyszło mi 7,6mg/l, poza tym badania krwi w normie. Czy to jest coś poważnego? Z góry dziękuje za odpowiedz

Renata GrzechociĹska

Witam.
Nie podała Pani norm obowiązujących dla laboratorium. Zakładam, że wynik jest podwyższony. Może to świadczyć o infekcji bakteryjnej lub chorobie ogólnoustrojowej. Proszę udać się do lekarza rodzinnego. Należy odnieść się zarówno do podwyższonego CRP oraz ALT.
Pozdrawiam