Niskie CRP i podwyższone ALT

Dzień dobry, poniżej wklejam wyniki badań, które uzyskałam. Czy niskie CRP, podwyższone ALT i informacja w USG o podwyższonej echogeniczności wątroby bez jej powiększenia po mogą być zwiastunem poważnej choroby? Aminotransferaza alaninowa - ALT (GPT) ALT 32 U/l <31 Aminotransferaza asparaginianowaAST (GOT) AST 22 U/l <32 Białko ostrej fazy - CRP - ilościowej Białko ostrej fazy CRP < 1 mg/l<5 KomentarCRP: Oznaczony poziom białka C-reaktywnego jest poniżej dolnego poziomu czułości (<1,0

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, wyniki sa prawidłowe i prosze sie nie przejmować. Zalecam jedynie powtórzyć badanie USG za jakieś 6-12 miesięcy. Pozdrawiam