Podwyższona aminotransferaza alaninowa oraz asparaginianowa

Witam! wyniki wyszły mi podwyższone, aminotransferaza alaninowa ALT 118 U/L <41 oraz asparaginianowa AST 64 U/L < 40. Powinienem się martwić? Dodam że 2 miesiące byłem za granicą i przez to schudłem 8kg, wcześniej dużo trenowałem na siłowni i sztuki walki, po powrocie wróciłem do treningów.

Lek. Katarzyna Szymczak

Przyjmuje Pan jakieś leki? alkohol? wskazane usg jamy brzusznej
Pozdrawiam