Badania diagnostyczne po przyjmowaniu testosteronu

Dawniej brałem testosteron jakie wyniki hormonalne muszę zrobić żebym wiedział czy wszystko ok. Czy są to badania krwi Na np testosteron i inne hormony

Dzień dobry,

Jeśli miał Pan prawidłowe stężenie testosteronu, a zażywał Pan testosteron w celach dopingowych, to warto ocenić sobie stężenie testosteronu oraz hormonów przysadki LH i FSH. Jeśli doping trwał długo , to warto wykonać usg jąder, gruczołu krokowego (ew. oznaczyć PSA we krwi) i zbadać jakość nasienia.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz