Badania hormonalne i spadek libido

Dzień dobry,robiłam badania hormonalne: SLH 51,1mUl/mL FSH 56,3mUL/mL Beta Estradiolo 49,9pg/mL Progesteron 0,35ng/mL czy to oznaczamenopauze? mam 42 lata, co powinnam teraz zrobić by czuć się lepiej i przede wszystkim odczuwać cokolwiek (libido spadło mi do zera) dziękuję za odpowiedź jestem za granicą i ciężko się tu dogadać z lekarzami

Lek. Tomasz Budlewski

Do interpretacji wyników hormonów konieczne jest podanie norm dla danego laboratorium (moga sie różnic między soba) oraz dzień cyklu w którym badanie zostało zrobione, bez tych informacji nie jestem w stanie pomóc. Konieczna jest wizyta u ginekologa.