Jakie hormony odpowiadają za spadek libido?

Witam, bralem sterydy a jestem mlodym chlopakiem, minal juz rok od ostatniej dawki. Ostatnio robilem badania testosteronu, prolaktyny, progesteronu, LH i FSH, estrogenu i wszystko jest w normie (jedynie minimalnie podwyzszony progesteron). Moje pytanie to jakie jeszcze hormony odpowiadaja za spadek libido i co moge sobie zbadac w laboratorium (jakie organy oprocz tych ktore wymienilem odpowiadaja za libido) poniewaz chce dojsc co jest nie tak. Pozdrawiam i prosze o fachowa porade.

Problemy z seksualnością (a także z płodnością) często występują, mimo, że profil hormonalny ulega normalizacji. Badania hormonów nie oddają rzeczywistego spustoszenia w organizmie po niefizjologicznych dawkach sterydów.
Nie potrafimy jeszcze badać receptorów, także w mózgu - w praktyce klinicznej.
Lepiej zgłosić się do dobrego specjalisty endokrynologii, aby zajął się Panem.
Duże doświadczenie mają lekarze konsultujący kluby sportowe.
Z hormonami nie ma żartów, dużo młodych mężczyzn zrobiło sobie krzywde, często nieodwracalną.
Występujące dość często małe, twarde jądra po intensywnych sterydach nie odzyskują już możliwości produkcji plemników, jąder się nie przeszczepia i mimo muskulatury nie można mieć swojego dziecka...
Życzę powrotu do zdrowia i dobrej kondycji. Pozdrawiam. JW, www.seksuolog.org.pl