Spadek libido po tabletkach Vicebrol Forte i Betaserc

Witam. Mój mąż od miesiąca bierze Vicebrol forte 3x dziennie i Betaserc 2x dziennie. Od ok 3 tyg bierze zamiennik Polvertic zamiast Betaserc'u. Od kiedy zaczął brać te wszystkie tabletki jego libido spadło do zera. Czy te tabletki mogą powodować spadek libido? W ulotce nie ma takich informacji a faktycznie od momentu ich zażywania z częstej ochoty zrobił się brak. Czy można to jakoś załagodzić? Odstawienie ich nie wchodzi w grę. Pozdrawiam Aneta

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.