Spadek libido po rozpoczęciu kuracji tabletkami Artilla

Witam. Od kilku miesięcy biorę tabletki Artilla i moje libido spadło prawie do zera. Jakie tabletki antykoncepcyjne stosować aby wróciła mi ochota na seks? Drugi mój problem to upławy o nieprzyjemnym zapachu. Mój ginekolog rozkłada ręce bo cytologia wychodzi mi idealnie. żadnych stanów zapalnych nie mam. Brałam przeróżne tabletki dopochwowe i żadne nie pomogły. Jest to bardzo nie komfortowe. Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udac się do lekarza ginekologa, byc może warto zrobic przerwę w stosowaniu tabletek lub zmienic na inny rodzaj antykoncepcji. Proponuję wykonac wymaz a niekoniecznie cytologię.