Badania hormonalne przy nadmiernym owłosieniu

Witam, mam 21 lat, poszłam do lekarza gin-endo z powodu nadmiernego owłosienia, lekarz zrobiłe USG jajników, nie stwierdził nieprawidłowości, wspomniał tylko o drobnych pęcheżykach, miesiączkuję regularnie, zrobiłam badania hormonalne oto wyniki z 4 dnia cyklu: LH 3,1mlU/ml , FHS 5,9 mlU/ml , testosteron II 0,80 ng/ml norma 0,23-0,73 , DHEA-S 612,90 ug/dl norma dla mojego wieku 148-407 SHBG 29,54 nmol/l norma 32,4-128 , androstendion 3,63 ng/ml norma 0,3-3,3 o czym mogą świadczyć wyniki?dziekuję

Lekarz który kierował Panią na badania dodatkowe prawdopodobnie badał Panią, i w związku z tym skierował Panią na badania krwi. Do niego należy interpretacja tych wyników i postawienie diagnozy. Z drugiej strony czy chciałaby Pani upublicznić swoje schorzenia i wyniki badań wszystkim użytkownikom internetu. Przecież są to Pani dane prywatne i bardzo wrażliwe. W obecnych czasach to bardzo ryzykowne i czy też roztropne, i czy warto. Widzę że dokonuje Pani tego wyboru.