Badania hormonalne, spadek wagi a zaburzenia nastrojów

Witam od jakiegoś czasu zaczęło coś się ze mną dziać mam wahania nastrojów, niemal zerowe libido i od dłuższego czasu coraz mniej włosów. Prosiłbym o sprawdzenie wyników. Poranne erekcje są. Nieraz lepsze nieraz gorsze... odżywiam się zdrowo , choć ostatnio mało jem - schudłem- Wiek 24 lata.. Co robić dalej endrykonolog? Prolaktyna 21,3 ng/ml 2,1—17,7 Tyreotropina(TSH)trzeciej generacji (L69) 3,96 ulU/ml 0,30 — 4,00 Estradiol 40,9 pg/ml 0,0 — 39,8 Testosteron 393 ng/dl 241 — 827

Lek. Tomasz Budlewski

Tak proszę udać się do endokrynologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.