Badania hormonalne u mężczyzny nieustannie zmęczonego

Witam , mam 24 lata ostatnio miałem zlecone do badania kortyzol, próbka została wzięta o godz. 08:30. Oto wyniki - 717,1 nmol/l ( zakres referencyjny : rano 171-536 , wieczorem 64-327) . Morfologia OK.Tarczyca -TSH: 3,728 (0,27-4,7) ,FT3 -4,69 (3-8,5) ,FT4 -17,89 (10,6-19,4).Czy kortyzol jest w porządku ?Około 4 lata temu przeżywałem ciągły stres - przez około 2 lata. Obecnie czuje się zmęczony,jakby psychicznie osłabiony,mam słabą pamięć, koncentracje. Pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, konieczna jest wizyta u endokrynologa, który oceni również stężenie kortyzolu wieczorem oraz stężenia ACTH. Jeden nieprawidłowy wynik jest niediagnostyczny. Pozdrawiam