Badania hormonalne u przedłużająca się miesiączka

Witam. mam pytanie. Mam 44 lata.Przez dwa miesiące nie miałam miesiączi. Test ciązowy wykonany dwukrotnie był ujemny, wykonalm też bad FSH poziom powyżej 32, LH powyżej 22. Po dwóch miesiącach dostałam miesiączke, która trwa już 12 dni. Wizytę u ginekologa mam 6 lutego. Czy powinnam się martwić i iść do ginekologa szybciej. Ostatnio robiłam TSH 3,1, FT33,58, FT4 1,19. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Tak proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa wcześniej