Badania hormonalne w 20. dniu cyklu i chęć starań o dziecko

Panie Doktorze jestem po zabiegu podwiązania tętnic macicznych w wyniku atonii macicy po poronieniu w 20 tygodniu ciąży bliźniaczej jedno kosmówkowej . Obecnie wykonałam badania hormonalne ponieważ chcę znowu starać się o dziecko. W 20 dniu cyklu progesteron wynosi 0,47, grubość endometrium 7 mm. Co to oznacza proszę o interpretację wyników ? Mam bardzo długie nieregularne cykle. Czy ten zabieg o którym pisałam mógł spowodować u mnie bezpłodność. Pozdrawiam bardzo serdecznie

Piotr Pilarski

Nie podała Pani ani jednostek ani norm panujących w Pani laboratorium. Progesteron wydaje się być niski. Sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.