Wyniki badań hormonalnych w 9. dniu cyklu u 39-latki

Prosba - wizyta u gin. za miesiac. Czy to moze byc zwiazane z zaburzeniami hormonalnymi ? Wyniki hormony: lh,fhs,progesteron na 9 dzien cyklu (długie okresy w normie) estradiol 427. Dodatkowo - obciazenie glukoza 100/148 75g po 2h na wadze mimo diety niskobialkowej (do30g) i niskocholester. 10kg do przodu przez pół roku. dodatkowo - kłopoty z regulacją ciśnienia dolnego (cały czas ok.100) mimo diuver 5mg/2X2.5 concor (tachykardia na lekach - holter dobowy 90)/dironorm 5x20. plus cholest. 289

Lek. Tomasz Budlewski

Podwyższone ciśnienie i cholesterol mogą mieć związek ze zmianami hormonalnymi, jednak nie podała Pani jednostek i chyba wszytskich wyników? Jeśli chodzi o intepretacje prosze napisac jeszcze raz czytelnie wynik, jednostke i normę dla laboratorium.