Wyniki badań hormonalnych w 4. dniu cyklu

Witam bardzo proszę o pomoc w interpretacji wyników badań hormonalnych dodam że badania były wykonywane w 4 dniu cyklu. FSH 2,81[mIU/ml] norma (3,35 - 21,63) LH 8,03 [mIU/ml] norma (2,39 - 6,60) Estradiol 450 [pg/ml] norma (21 -251) Podane normy są dla fazy folikularnej.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki badań są nieprawidłowe. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.