Badania hormonów i USG tarczycy
KOBIETA , 41 LAT Mam 40 lat. Oto moje wyniki badań: TSH- 3,39; FT4-12, 23; FT3- 4,93; ANTY-TG-414,1 IU/m; ANTY-TPO 600 IU/ml. USG tarczycy: tarczyca z licznymi słabo wyodrębniającymi się hypogenicznymi obszarami, jak w AZT. Z badań wynika, że mam chyba Hashimoto. Czy powinnam przyjmować tabletki, choć mam hormony w normie? Dodam, że mam lekką nadwagę, obrzęki, regularne okresy (ostatnio skrócił mi się cykl na 23 dni),często problemy z bezsennością. W ciągu dnia czuję się zmęczona.

KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu
 Sylwia Ogrodowczyk
Witam,
Proszę udać się z wynikami badań do lekarza endokrynologa po dobór odpowiedniego leczenia
Pozdrawiam