Badania immunologiczne i morfologia u 21-latka

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy wg. wykonanych badan immunologicznych/ morfologia jest wszystko w porządku. LDH Wynik------------ 296 zakres refer. 240-480 (Analizator Modular PPE) Beta HCG WYNIK---

Witam,

LDH jak Pan widzi jest w granicach referencyjnych, a w przypadku betaHCG nie widze wyniku oznaczenia - ??? I jakiego powodu u mlodego mezczyzny oznaczano beta-hCG?

Pozdrawiam!

Krzysztof Gryga