Wynik badania beta HCG w 6. tygodniu ciąży

Witam.mój wynik beta hcg w 6 tygodniu wyszedł 24407,0 mlU\mlmlU\ml a noepotrafie zinterpretować wyniku:( Miałam też robione usg wg om powinien to być 8tydzień 1dzień a wg usg 6tydzień i 2 dni czy mam powód żeby sie martwić

Nie ma powodu do zmartwień. Poziom betaHCG jest w zakresie normy. Proszę badać się według zaleceń prowadzącego ginekologa.