Wyniki beta HCG w 5. tygodniu ciąży
Witam, jestem prawdopodobnie w 5-6 tc , wynik beta hcg na dzień 23.12 to 24934,89 mlU/ml , czy wynik nie jest zbyt wysoki ? pół roku temu miałam ciążę pozamaciczną.

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Krwawienie i ból w ciąży
Witam. W ciąży pozamacicznej poziom betaHCG ma tendencję do słabszego przyrostu niż w ciąży prawidłowej, w związku z czym poziom nie nasuwa takiego podejrzenia. Przyrost betaHCG jest w dużej mierze sprawą indywidualną. Konieczna jest jednak bezpośrednia ocena ginekologiczna.