Badania kontrolne krwi i parametry wątrobowe

Witam, postanowiłem wykonać badania kontrolne krwi, sprawdzałem między innymi parametry wątroby. Bilirubina całkowita we krwi wyszło 2.0 mg/dl. ALAT AspAT w normie. Pytanie czy mam powody do obaw? Nie czuje dolegliwości. Być może leki, które biorę (Polpril i Propranolol WZF) uniemożliwiają poprawny odczyt bilirubiny w laboratorium? Planuje wykonać jeszcze kontrolnie USG jamy brzusznej jednak na to badanie muszę poczekać. Badania ogólne moczu i krwi mam w normie. Dziękuję za odpowiedź.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, wyniki są prawidłowe i raczej nie ma powodu do obaw. Pozdrawiam