Badania krwi 4 miesiące po cięciu cesarskim

Witam! mam 35 lat jestem 4m-ce po cesarskim cieciu moje wyniki to fosfataza zasadowa 104 ast 24 alt 28 ggtp 53 bilurubina calkowita 6,20 hcv surowica niereaktywna a wczesniej alt bylo 50 mam klucia i swedzenie po lewej stronie pod zebrem i bol promieniuje do plecow zwlaszcza boli jak cos dlugo ide lub dzwigam dziecko

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane poziomy AST, ALT oraz GGTP są prawidłowe. Niestety nie napisała Pani jednostki w jakiej wyrażono wynik bilirubiny. Jeśli jednak wynik podano w µmol/l to jest on prawidłowy. Podwyższony jest natomiast poziom fosfatazy zasadowej. Ze względu na dolegliwości bólowe oraz podwyższenie ALP wskazana jest dokładniejsza diagnostyka laboratoryjna oraz obrazowa (USG j.brzusznej).