Badania krwi i nieprawidłowe wartości limfocytów

Witam, podczas ostatnich badań krwi wyszły mi nieprawidłowo dwie wartości: limfocyty 50,3 przy normie do 45,0 FT3 1,58 przy normie od 1,71 (TSH i FT4 w normie) proszę o informację czy te odchylenia od normy są na tyle niepokojące, że powinnam się nimi martwic?

Możliwa niewielka infekcja wirusowa - zwiększona limfocytoza; ale bez wglądu w pełny wynik morfologii ani bez możliwości oceny stanu zdrowia pacjenta nie jest możliwa interpretacja.