Badania krwi i poziomu INR podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych

Witam, mam 21 lat i od prawie roku biorę tabletki antykoncepcyjne. Mam też nerwicę, więc może zbytnio panikuję, ale myślę, że warto zapytać.Zrobiłam badanie krwi, wyniki: d-dimer 0,39, INR 0,9, fibrynogen 3,8, czas prototrombinowy 11 sekund, wskaźnik prototrombinowy 100%. Od wrześniaboli mnie prawa noga - łydka, pod kolanem udo z tyłu, nawet do pośladka, zazwyczaj gdy długo siedzę (czasami też przy staniu) odczuwam też pieczenie i rwanie, bardzo boję się zakrzepicy, czy słusznie? Pozdrawiam

Witam, takie symptomy mogę pochodzić też od kręgosłupa 4/5 krąg. Także możliwe, że po prostu ma Pani niewygodne krzesło lub wadliwą pozycję Może to ewentualnie mieć podłoże psychiczne. Niewykluczone jakieś uboczne działanie pigułek.
Nie sądzę aby groziła Pani zakrzepica. Pozdrawiam i życzę zdrowia