Badania krwi i stosowanie Microgynon21

Biorę microgynon21 oraz primolut nor od 15 dnia cyklu. Lekarz zalecił mi badanie krwi zeby ocenić czy nadal mogę brać te leki razem i chyba nie najlepiej to wyszło.wizytę mam dopiero 12.03.czy te wyniki są złe i czy to musi być przez te leki? Proszę o ocenę, martwię się D-dimer ↑1029 ng/ml norma to <500,Czas kaolinowo - kefalinowy (APTT) (G11) ↓23,9 sek norma:26-36 sek Ratio 0,72 Fibrynogen ↑431,68 mg/dl norma:180-350

Aleksander Ropielewski

Z wyników badań nie wiadomo, czy są one nieprawidłowe z powodu stosowania leków czy też stanu zapalnego. Bez dodatkowych informacji nie mogę tego jednoznacznie stwierdzić, jednak ze względu bezpieczeństwa sugerowałbym zmianę leków.