Badania krwi na markery nowotworowe po porodzie

Witam jestem swiezo upieczona mama,karmie piersia.W ubieglym tygodniu zrobilam sobie z krwi markery nowotworowe,wszystkie w normie,jednakze marker CA 15.3 w gornej granicy normy 29,5 Prosze mo napisac czy podwyzszony marker moze byc powodem karmienia piersia?dodam rowniez Iz rok temu ma usg zdiagnozowano i mnie torbiele o charakterze łagodnym.Pozdrawiam.a dodam iz OB wynik16

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje powtórzyć badania I ewentualnie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. markery tego typu nie są swoiste i nie oznaczają nowotworu, podwyższone miano wymaga wykluczenia wielu przyczyn