Badania krzywej cukrowej u 33. tygodniu ciąży

Jestem w 33 tc. W ostatnim czasie mialam przeprowadzona krzywą cukrową 75g. Moj wynik to 91mg/dl na czczo, po godzinie 158mg/dl a po 2 godz. 122mg/dl. Po niespelna 2 godz od podania glukozy w moczu wykryto cukier 500 ( ). Po ogolnym badaniu moczu, cukru nie wykryto. Bardzo prosze o komentarz do moich wyników. Dodam, że badania glukometrem jakie wykonywałam w domu nie przekraczaly na czczo 95mg/dl a godz po posilku nie przekraczaly 130mg/dl

Lek. Tomasz Budlewski

Wiążąca są pomiary Z krwi żylnej. To że w moczupo 2 h od podania glukozę występował taki poziom cukru. Jest naturalne. Konieczne jest dalsza obserwacja poziom U cukru i ewentualna ponowienie testu obciążenia glukoza