Badania morfologii jednego z 2,5-miesięcznych bliźniaków

Witam. Poniżej wyniki mojego 2,5 miesięcznego synka urodzonego jako drugi z bliźniaköw. WBC 8,04 RBC 3,53 HGB 10,3 HCT 31 MCV 87,6 PLT 584 MPV 7,7 PCT 0,45 ŻELAZO 96 IMMUGLOBINY 1,6. dziecko obecnie ma 4 miesiące i lekarz przepisał mu 2 razy dziennie po 1,5 ml żelaza (ferrum) Synek ostatnio nie chce jeść tzn zjadał 140 ml a teraz zje czēść i resztą musze go dokarmiać za jakiś czas.obecnie waży 6 kg i pediatra stwierdził że jest to na granicy normy. Czy potrzebne jest podawanie tego żelaza?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem leczącym dziecko.