Badania na toksoplazmozę - czy wyniki są dobre?

toxo igm 0.1 wynik ujemny<0,5 wynik wątpliwy >=0,5i0,6 wynik dodatni>=0,6 toxo igm ujemny toxo igg 20 wynik ujemny<1,6 wynik wątpliwy1,6do<3 wynik dodatni>=3 Jestem w ciąży w 6. tygodniu. Czy te wyniki są dobre? Dziękuję

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Skonsultuj wyniki badań ze swoim lekarzem ginekologiem prowadzącym ciążę, który będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl