Badania na toksoplazmozę w 16. tygodniu ciąży
Witam jestem w 16 tc i wykonałam badanie na toxoplazmę i takie mam wyniki: IGG 1120 (reaktywny), IGM 0,246 (niereaktywny). Awidność 0,63 (>=0,3 wysoka awidność). Po 3 tygodniach powtórzyłam badanie IGG 618,7, IGM 0,237. Co oznaczają te wyniki?? Czy powinnam skonsultować się ze specjalistą??

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Podane wyniki bada wskazują na przebytą infekcję. Nie powinna mieć Pani powodu do niepokoju. Niemniej jednak wskazana jest wizyta u lekarza.