Badania przed ciążą u 46-latki

Witam,mam46 lat posiadam dwojke zdrowych dzieci i chcialabym zapytac jakie badania powinien przeprowadzic mi lekarrz w piewrwszej kolejnosci jesli chodzi o moja zdolnosc do zajscia w ciaze?Z gory dziekuje za odpowiedz Kasia.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, na pewno badanie USG oraz badania hormonalne oraz ewentualnie inne dodatkowe badania. Zalecam konsultacje z lekarzem ginekologiem. Pozdrawiam