Wyniki badania hormonalnego wykonanego w 5. dniu cyklu

Witam w 5-tym dniu cyklu robilam badania hormonalne estradiol 87,13 pg/ml progesteron 0,92ng/ml prolaktyna 10,11ng/ml testosteron 63,58ng/dl prosze mi powiedziec czy wyniki te dobre sa do zajscia w ciaze?jesli nie to co bym mogla zrobic zeby je poprawic?dodam ze jestem na diecie niskoweglowodanowej z gory dziekuje za odpowedz pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Dokładne określenie wyników badań nie jest możliwe ponieważ nie podaje Pani norm które są różne w różnych laboratoriach. Proszę udać się do ginekologa.