Badania przy podejrzeniu jaskry

Szanowni Państwo, proszę o interpretację wyników. Obawiam się, że lekarz prowadzący trochę je bagatelizuje. Chodzi o jaskrę. Mam 35 lat, w rodzinie choroba raczej nie występuje. Pachymetria: L 474 um, P 480 um. Ciśnienie średnio 11. Pole widzenia od 10 lat w normie, bez braków. GDx NFI L 42 (2005 r.), 44 (2007 r.), 49 (2014 r.) P odpowiednio 44, 44, 29 (!). Inter-Eye-Symetry 0,88, 0,89, 0,83. TSNIT od 2005 do teraz nieco poprawiają się. RNFL obniżone (na czerwono) w dwóch miejscach oka lewego.

Witam. Przedstawione wyniki badań nie nasuwają podejrzenia jaskry. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.