Badania reumatologiczne przy bolesności pleców

Witam, Od paru dobrych miesięcy, nie potrafię wyleczyć bólu pleców. Próbowałem praktycznie wszystkiego, dobrych fizjoterapetów, masaży, samodzielnych ćwiczeń , rehabilitacji. Czasami bolą mnie również nogi. Podejrzewam że mogą być to bóle reumatyczne. Chcę zrobić badania krwi w pakiecie reumatologicznym, i się zastanawiam czy lekarz rodzinny może mi wystawić skierowanie na takie badania? Różnie to bywa z moim lekarzem rodzinnym, badania są drogie więce podejrzewam że " nie może mi pomóc"

Renata GrzechociĹska

Nie każde badanie jest objęte "pakietem" medycyny rodzinnej. Proponuję udać się do reumatologa, który pokieruje dalszą diagnostyką.