Kiedy można wykonać badania reumatologiczne po zapaleniu oskrzeli?

Dzień Dobry, Od półtora tygodnia biorę antybiotyk na zapalenie oskrzeli. Początkowo brałam cipronex przez tydzień, ale nie pomógł. Teraz biorę klabax. Jak na razie mój stan się nie poprawia i obawiam się, że będę musiała brać go dłużej niż 7 dni. Ile czasu musi minąć od zakończenia brania antybiotyku aby móc robić wszystkie badania reumatologiczne? Pytam, ponieważ czeka mnie wizyta na oddziale reumatologicznym, gdzie będę miała robione wszystkie badania. Pozdrawiam

Zapalenie oskrzeli zwykle ma charakter wirusowy, na bakteryjne (o ile jest pewność) nie stosuje się na pewno w pierwszym rzucie ciprofloksacyny.Badania reumatologiczne po ok. tygodniu od zakończenia leczenia