Czym może być spowodowane wzmożone pragnienie?

Levoxa 500 mg na zapalenie oskrzeli. Jaki może być powód żeby po przebytej chorobie i w jej trakcie wystąpiło wzmożone pragnienie. Minął już ponad miesiąc od zakończenia choroby i leczenia a pragnienie nie ustępuje. Czym może to być spowodowane?
KOBIETA, 64 LAT 3 tygodnie temu

Kazdy antybiotyk może zrobić straszne spustoszenie w organiźnie człowieka. W każdej ulotce każdego antybiotyku w działaniach niepożądanych na pierwszym miejscu jest napisane. WSTRZĄS ANAFILAKTYCZNY ZE ZGOMEM WŁĄCZNIE? To nie są rozważenia akademickie. Pod tymi powikłaniami są konkretne osoby - Iwan, Andrzej, John itd, których to spotkało po danym antybiotyku. Ludzie! Lekarze! Antybiotyki to nie cukierki! To bardzo niebezpieczne leki!