Całoroczny katar, kaszel i zbieranie wydzieliny u 5-latki

Mam córkę 5 lat. Od drugiego roku życia ma katar całoroczny z wyjątkiem okresu letniego.We wrześniu tr. miała robione testy skórne, z krwi i wymaz z nosa, ze skórnych wykazało alergię na pyłki brzozy ale w małym stopniu. Od 3 lat bierze Aerius i Avamys ale bez efektu w tym roku, ciągle ma katar, kaszel suchy i mokry czasami myślę że żołądek zwymiotuje. Zbiera jej się wydzielina w gardle i kończy się na antybiotyku, syropy na kaszel nie pomagają wcale.

Sterydy donosowe. które podajesz dziecku na zlecenie tych lekarzy od 3 lat zahamuje jej wzrost. Każdy antybiotyk, jeżeli czytasz ulotki tych leków może spowodować wstrząs anafilaktyczny ze zgonem włącznie. Czy ktokolwiek z tych Twoich dochtorów zrobił dziecku wymazy i posiewy i antybiogram. Czy zrobili dziecku badanie krwi w kierunku glisty ludzkiej i innych pasożytów? czy ktoś z dochtorów pomyślał o usunięciu trzeciego migdałka u Twojego dziecka? UFFFFFF