Zapytaj lekarza

7 3 6 , 7 5 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co może oznaczać ciągły katar u dziecka?

Witam, moje dziecko 3 latek od 2 lat ma ciągły katar najczęściej żółty. Laryngolog stw, żeby psiukać nasometinem 3 tygodnie i zobaczyć czy pomaga. Mija 3 tydzień , katar jak był tak jest, ale już nie żółty a biały-lepki. Pije też 3 tydzień hitaxe - syrop. Wcześniej często stosowaliśmy aerius, 3 migdał wykluczono. Moje pytanie brzmi czy to jest normalne, że moje dziecko tak ciągle ma katar ? W wymazie kiedyś wyszedł gronkowiec, ale podobno to normalne. Z nabiału jje tylko jogurty, ponieważ nie toleruje mleka. Jak był mniejszy pił nutramigen. Zaznaczam, że moje dziecko często ma kaszel suchy. Jest pod opieką alergologa. Wcześniej ciągle stosowaliśmy avamys oraz dymiste, poprawa znikoma, po 3 dniach to samo. Proszę o poradę.
KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu

Jak leczyć alergię?

Szacuje się, że na choroby alergiczne cierpi prawie 15 mln Polaków. Jakie są skuteczne metody walki z tą dolegliwością, tłumaczy prof. Piotr Kuna, alergolog.

Po tych sterydach Twoije dziecko przestanie rosnąć i. dostanie nieodwracalnych zaburzeń hormonalnych. Wyrzuć to WSZYSTKO i przyjedź za 2 tygodnie po przerwaniu tego koszmaru lekowego. Kiedyś sterydy stosowało się 16 tym roku życia.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy