Co może oznaczać ciągły katar u dziecka?

Witam, moje dziecko 3 latek od 2 lat ma ciągły katar najczęściej żółty. Laryngolog stw, żeby psiukać nasometinem 3 tygodnie i zobaczyć czy pomaga. Mija 3 tydzień , katar jak był tak jest, ale już nie żółty a biały-lepki. Pije też 3 tydzień hitaxe - syrop. Wcześniej często stosowaliśmy aerius, 3 migdał wykluczono. Moje pytanie brzmi czy to jest normalne, że moje dziecko tak ciągle ma katar ? W wymazie kiedyś wyszedł gronkowiec, ale podobno to normalne. Z nabiału jje tylko jogurty, ponieważ nie toleruje mleka. Jak był mniejszy pił nutramigen. Zaznaczam, że moje dziecko często ma kaszel suchy. Jest pod opieką alergologa. Wcześniej ciągle stosowaliśmy avamys oraz dymiste, poprawa znikoma, po 3 dniach to samo. Proszę o poradę.

Po tych sterydach Twoije dziecko przestanie rosnąć i. dostanie nieodwracalnych zaburzeń hormonalnych. Wyrzuć to WSZYSTKO i przyjedź za 2 tygodnie po przerwaniu tego koszmaru lekowego. Kiedyś sterydy stosowało się 16 tym roku życia.