Badania toksoplazmozy w 29. tygodniu ciąży

Jestem w 29 tyg ciąży. Pierwszy raz miałam badana toksoplazmoze a wynik następujący igg 1420 IU/ml gdzie przedział <1,0 negatywny >=1<3 ul/ml watpliwy >=3 dodatni. A igm 0,944 gdzie <0,8 ujemny 0,8-0,99 nieokreślony >=1 dodatni. Proszę o szybką odpowiedź strasznie się martwię

Lek. Tomasz Budlewski

A jaka jest awidnosc IgG? Sądzę że konieczna jest powtórzenie badania i jak najszybszą wizytę u lekarza ginekologa prowadzącego ciążę