Co oznaczają wyniki badań wirusologicznych w 17-tygodniu ciąży?

Dzień dobry, 17 tydzień ciąży: toksoplazmoza igG <13 IU/ml, gdzie ujemny <1, wątpliwy 1-30, dodatni >30 toksoplazmoza IgM 0,863, gdzie ujemny <0,8, wątpliwy 0,8-1,0, dodatni > 1 Co to może oznaczać? Bardzo się martwię. Proszę o poradę.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje powtórzyć badanie i koniecznie udac się do lekarza prowadzącego ciąże jakie jest dokładnie wynik w IgG ?