Badania USG po poronieniu

Witam. Byłam w 4-5 tygodniu ciąży. Trzy dni temu dostałam silnego bólu brzucha, zaczęłam krwawić. Myślę, że to poronienie, kilka bardzo małych skrzepów i do dzisiaj odczuwam skurcze, mała ilośc krwi w postaci śluzu. Czy to normalne? Kiedy najlepiej powinnam udać sie na usg, zeby dowiedzieć sie, czy macica sie w zupełności oczyściła? Pozdrawiam

Radzę w tej kwestii jak najszybciej udać się do ginekologa na kontrolne USG. Wcale krwawienie z dróg rodnych na 100 procent nie musi oznaczać poronienia.