Badania w kierunku grupy krwi i obecność antyciał

Witam, wykonałam badania na grupę krwi, niestety okazało się że mam we krwi antyciała które nie pozwalają na określenie konkretnej grupy krwi bez dodatkowych badań. Jednak nadal nie rozumiem skąd biorą się te antyciała, co powodują itp. Mogę udostępnić wyniki które dostałam z laboratorium...

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do centrum krwiodastwa najbliżej miejsca zamieszkania. rzadka grupa krwi którą prawdopodobnie Pani ma może okazać się bardzo ważną z punktu widzenia innych pacjentów oraz samej Pani np. w przypadku konieczności przetoczenia krwi u Pani warto jest zabiezpieczyć krew bezpośrednio dla Pani.