Badania wyciętych węzłów chłonnych

Dzień dobry. Bardzo proszę o pomoc w interpretacji wyników badania wyciętych węzłów chłonnych. Rozpoznanie patomorfologiczne: 1.2. Lymphadenitis chronica. Węzły chłonne o zachowanej strukturze z zanikowymi grudkami chłonnymi (CD23 ). Brak komórek atopowych. Odczyn CD20 dodatni w pobudzonych immunoblastach. Dziękuję bardzo za pomoc. Pozdrawiam.

Witam , nie znam choroby ani przyczyny wykonanego wycięcia węzłów chłonnych(których???)!!! - Nie mogę wiec powiedzieć nic autorytatywnego! Proszę omówić szczegółowo wynik z lekarzem prowadzącym!!! Ps.wynik nie wskazuje na obecność procesu nowotworowego-bo o to chyba chodzi w pytaniu! z.żurawski