Badania wyjaśniające przyczynę pustego jaja płodowego

Witam. chciałabym się zapytać kiedy mogę zajść w kolejną ciąże po wyluzeczkowaniu macicy? 1 dziecko urodziłam w sierpniu 2008, 2 dziecko 2009 lipiec w 7 tygodniu miałam zabieg wyłużeczkowania- puste jajo płodowe, 3 dziecko urodziłam w marcu 2011, w lipcu 2015 tez miałam puste jajo płodowe w 8 tygodniu. Jakie badania musze zrobić przed kolejna ciaza? czy jest jaka możliwość sprawdzić dlaczego dwa razy miałam puste jajo płodowe?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do poradni genetycznej. najprawdopodobniej to przypadek ale być może problem tkwi w strukturze genów. oczywiście razem z mężem.