Dwa poronienia z powodu pustego jaja płodowego

Witam, mam 25 lat starałam się o dziecko ponad rok gdy zaszłam w ciąże po wycięciu polipów poroniłam w 9 tyg puste jajo po 4 miesiącach zaszłam w kolejną ciąże poroniłam w10tyg puste jajo . Lekarz prowadzący nie widzi problemu mimo, że siostra poroniła już 4 razy ma córkę Badania hormonalne i tarczyca ok badania nasienia męża również.Jakie badania wykonać? Posiew nasienia Kariotyp który przysługuje po 2 poronieniu Kiedy zacząć starania o kolejną ciąże Czy przerośnięte migdały wpływają na ciąże?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, bardzo czesto problem pustego jaja płodowego jest błędem nie związanym z żadna konkretna patologia. Oczywiście można sprawdzić i wykonac badania o których Pani pisze. Zalecałbym takze wykonanie badan w kierunku zespołu antyfosfolipidowego. Pozdrawiam